Yazlık Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Yazlık örgülere hep galeriler halinde değiniyoruz. Birazda yazlık örgülerde kullanılan örneklerin yapılışlarını öğrenelim. Yazlık örgülerde çok sık kullanılan ajurlu örgü modeli yapılışı nasıl olur bunu inceleyelim. Yazlık ajurlu örgü modeli nasıl yapılır? Ajurlu bir diğer adı ile delikli örgü modelinin yapılışı hakkında bilgiler alalım.

En Güzel Yazlık Ajurlu  Örgü Kıyafet Modelleri Yapımı

Örgüde ajurlu örgü örneği hemen hemen bütün yazlık örgülerde kullanılan bir modeldir. Örgü ile uzaktan yakından ilgisi olan herkesin bir şekilde kulağına aşina gelen, çok güzel bir örnek olan ajurlu örneğinin yapılışını her zamanki gibi video ile anlatımlı olarak öğrenmeye çalışacağız.
Yazlık ajurlu örgü modeli yapılışı  ile örülen kıyafet veya aksesuar modellerine bir çok galerimizde yer verdik. Daha doğrusu bir çok galerimizde ajurlu örgü modeli ile örülen kıyafet veya aksesuar modelleri yer alıyor. Fakat spesifik olarak sadece ajurlu örgü modelleri üzerinde durduğumuz bir galeri hazırlamamıştık.
O zaman şimdiden bir sonraki sayfamızın konusunu belirleyelim. Ajurlu örgü örneğinin yapılışını öğrendikten sonra sadece yazlık ajurlu örgü modeli ile örülen kıyafetlerin yer aldığı bir galerili sayfa hazırlayalım. Ajurlu örgü modelleri isimli galeri için hazırlıklara başlayalım.
Bunun için önce yazlık ajurlu örgü modelinin yapılışını izlememiz gerekiyor değil mi? Video anlatımlı olarak yazlık örgülerde çok sık kullanılan, delikli örgü modeli diye de geçen ajurlu örgü örneği nasıl yapılır izleyelim.

Ajurlu örgü modeli yapılışı için daha önce videolarına sık sık yer verdiğimiz Anne İşleri Youtube Kanalı’ndan yardım alacağız. Anlaşılır dilde anlatımı ile örgüde ajurlu model bir diğer adı ile delikli örgü modeli nasıl yapılır bunu öğreneceğiz. Örgü galeri ailesi olarak Anne İşleri Kanalı’na bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Yazlık Ajurlu (Delikli) Örgü Modeli Nasıl Yapılır

Örgüde ajurlu modeli özellikle de yazlık ajurlu örgü modeli yapılışı ve görünüşü bakımından geçmişten günümüze en çok sevilen örgü örneklerinden birisidir. 7’den 70’e bütün örgü sever hanımlar tarafından tercih edilir. Yapılışının zorluk derecesi bakımından da kolay örneklerden birisi de yazlık ajurlu örgü modelidir.
O zaman şimdiye kadar ajurlu yani diğer bir tabir ile delikli örgü modeline neden yer vermediniz diye sorabilirsiniz. Haksız da sayılmazsınız. Zaman zaman böyle konuları atladığımız oluyor. Örgüde kullanıcı kitlesi oldukça yüksek olan modeller veya örneklerin yapılışlarını anlatan videoları atladığımız oluyor.
Bildiğiniz gibi örgü galeri ailesi olarak her türlü konuya ayrı ayrı değinmeye çalışıyoruz. Yeri geliyor örgü saksı kılıfı, telefon ve tablet kılıfları gibi kullanıcısı ve meraklısı az sayılan örgüler üzerinde duruyoruz.
Yeri geliyor örgü kazak modelleri, hırka, yelek modelleri ve yapılışları gibi örgüde en çok ilgi gören kıyafetlere yer veriyoruz. Örgü kategorisi o kadar geniş ki bazen hangi konuya yer vereceğimizi şaşırıyoruz.

Ajurlu Örgü Modelleri Galerisi İçin Takipte Kalın

O zaman bir karar alalım. Madem son zamanlarda yazlık örgüler üzerinde duruyoruz. Bir sonraki sayfamızda ajurlu örgü modelleri isimli bir galerili sayfa hazırlayalım. Fakat önce yazlık ajurlu örgü modeli yapılışı hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Ajurlu örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrendiniz mi? Görünüşü ve yapılışı bakımından bu model size nasıl geldi?
Görünüşü hakkında detaylı incelemelerde bulunmak için bizi takip etmeye devam edin. Galerili sayfamız yayınlanır yayınlanmaz sosyal medya hesaplarımızdan takipçilerimiz ile paylaşılacaktır.
Ajurlu örgü modelleri veya diğer galerili sayfalarımızdan ilk siz haberdar olmak isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.