su-damlası-örgü-modeli-yapılışı-nasıl-yapılır

Su Damlası Örgü Modeli Yapılışı

Su damlası örgü modeli yapılışı ile birlikte Baharlık ve yazlık örgü modellerine yer vermeye devam ediyoruz. Havaların iyice ısındığı şu günlerde örgü severler için çok güzel bir model olan su damlası örgü modeli yapılışı ile birlikte su damlası örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalışacağız. Diğer bütün videolu anlatım sayfalarında olduğu gibi su damlası modelinin yapılışını anlatan bu sayfamızda da baştan sona açıklamalı ve bütün detayları ile anlaşılır anlatımı ile baharlık ve yazlık örgü tekniklerinden sayılan su damlası örgü modelinin nasıl yapıldığını video ile cevap aramaya çalışacağız.

İsterseniz su damlası örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgileri videolu anlatım olarak öğrenelim ve su damlası örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalışalım. Youtube’da Şerife’nin Örgü Dünyası isimli kanalda bulunan video ile örgüye yeni başlayanlar için anlaşılır bir dil ile anlatımlı, bütün detayları ile baştan sona açıklamalı olarak su damlası örgü modeli yapımı ile ilgili bilgileri adım adım öğrenelim.

Su Damlası Örgü Modeli Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Su Damlası Örgü Modeli Yapılışı İle İlgili Görüşleriniz Nelerdir?

Havaların iyice ısınması ile birlikte örgü severler olarak bizler de kışlık olan örgü modellerine kısa bir ara vererek daha çok yazlık örgüler veya baharlık dediğimiz mevsimlik örgüler üzerinde durmaya devam ediyoruz.

Su damlası örgü modelinin yapılışı ile ilgili bilgileri videolu anlatım olarak açıklamalı şekilde Şerife Hanım’dan öğrenmeye çalıştık. Umarız mevsimlik örgü modellerinden birisi olan, özellikle yazlık yelek, hırka gibi kıyafetlerde sıkça uygulanan su damlası örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabını bu sayfamızda bulabildiniz. Bu örnek ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyoruz. Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Su damlası örgü modeli yapılışı itibari ile size nasıl geldi. Yapımı kolay mı? yoksa sizi zorlayabilecek bir örgü modeli mi? Görünüm olarak beğendiniz mi? Örgü galeri olarak biz, su damlası modelini görünüm olarak çok şık bulduk.

Su Damlası Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendik Mi?

Yaz aylarında bir çoğumuz tatil ihtiyacı hissettiği için günü dolu dolu yaşarız. Gece geç saatlere kadar dışarıda oturmalar yaparız. Eş ve dostlarımız ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbetlere dalarız. Fakat bazı bölgelerde yaz aylarında olmamıza rağmen gece bir hayli serin geçebilir. Özellikle çocuklarımız soğuk algınlığı gibi istenmeyen hastalıklara yakalanabiliyorlar. Böyle sonuçlar ile karşılaşmamak isteyen her anne mutlaka çocuklarına üzerine bir şeyler almaları konusunda ikazda bulunurlar. Tam da böyle durumlarda örgü severler için su damlası örgü modeli ile yapılan bir şal, yelek, hırka gibi kıyafetler imdada yetişebilir. Hem mevsimlik olarak ideal bir kıyafet olabilir, hem de rahatlık bakımından çok rahat bir seçim olabilir. Siz ne dersiniz?

su damlası örgü modeli yapılışı
su damlası örgü modeli yapılışı

 

 

 

 

 

 

Örgü denilince bir çok kişinin bilinç altında kışlık olan kıyafetler veya aksesuarlar yer almaktadır. Fakat örgü sever bir çok kişi ip seçiminde ince ip tercih ederek, örgü modelini de yazlık veya baharlık örgü tekniklerini kullanarak mevsimlik çok güzel çalışmalar yapmaktadır. Mevsimlik örgü tekniklerinden olan su damlası modeli tam da bahsetmiş olduğumuz mevsimlik örgü modelinden birisidir.

 

Su damlası örgü modelini kullanarak sizler de yazlık veya baharlık çok güzel bir kıyafet veya aksesuar elde edebilirsiniz. Akşam serinliğinde dışarıda otururken ördüğünüz bu kıyafet isabetli olabilir.

Bu sayfadan ayrılmadan önce umarız su damlası örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap bulabildiniz diye ümit ediyoruz. Yazlık örgüler ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Malum artık yaz ayındayız ve kışlık örgüleri bir süreliğine rafa kaldırdık. Yazlık veya mevsimlik olan örgü modellerine ilginin kışlık olanlara nazaran az olduğunu söylesek de, örgü severler için yazlık örgü modelleri ve daha çok mevsimlik ürünlerde kullanılan örgü tekniklerinin yapılışını anlatan videolu anlatım sayfaları ile örgü öğrenmeye devam edeceğiz. Mevsimlik örgü modelleri veya örgü tekniklerinin anlatıldığı “Yazlık Örgüler” kategorisini ziyaret ederek diğer sayfalarımıza da bir göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.