örgü patik modelleri ve yapılışları anlatımlı
örgü patik modelleri ve yapılışları anlatımlı

Örgü Bayan Patik Modelleri

Konusunda en güzel örgü modelleri galerili sayfalarımıza kaldığımız yerden tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki galerimiz örgü bayan patik modelleri ile ilgili olacak. Diğer örgü modelleri galerileri gibi bayanlara özel örgü patik örnekleri ile karşınızda olduğumuz bu sayfada dopdolu bir sayfa daha sizleri bekliyor.

En Güzel Bayan Patik  Örgü Modelleri ve Modası

En Güzel patik örnekleri ile dolu galerimizde örgü işi patik modellerine doyacaksınız. Bütün örgü modellerinde olduğu gibi örgü bayan patik modelleri ve modası de çeşitlilik bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Yeteneğinize bağlı olarak istediğiniz renkte, istediğiniz desende zevkinize uygun şekilde örebilirsiniz.

Evde terlik giymek yerine patikler daha rahattır. Patikler genelde tığ ile örüldüğü için örmesi kolay olan örgülerin başında gelir. Aynı zamanda çok kısa sürede örüldüğünden örgü bilen bir çok ev hanımı aile ekonomisine katkı sağlamak amaçlı evde ördükleri patikleri satarak ek kazanç sağlamaktadır. Örgü bayan patikleri modelleri galerisinde bulunan örnekleri dikkatli şekilde incelerseniz göreceksiniz, bayan örgü patik örnekleri çoğunlukla kolay örülen modellerden oluşuyor.

Çocukluğundan gelen örgü patik alışkanlığı hala devam eden bayanlar için rengarenk, birbirinden güzel örgü bayan patik modelleri isimli galerimize geçelim isterseniz. Dopdolu bir galeri hazırladığımızı giriş bölümünde belirtmiştik.

Trend örgü bayan patik örnekleri ile galerimizde bulunan örgü patik modelleri ile eski günlere geri dönebilirsiniz.

Bayanlar için örgü patik modelleri galerimizi umarız beğenirsiniz. Örnekler ile ilgili yorumlarınızı bırakmayı ihmal etmeyin. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bayan Örgü Patik Modelleri Çeşitlilik Bakımından Zengindir

Örgü bayan patikleri ile birlikte olduğumuz bu sayfadaki galeride gördüğünüz gibi çeşitlilik bakımından örgü bayan patik modelleri oldukça çeşitlidir. Biz sadece 250 modele yer verdik. Fakat bu sayıyı rahatlıkla arttırabilirdik. Modelleri birbirine benzer olduğundan yeterli gördük. Örgü patik modelleri hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

Daha önce dediğimiz gibi patik örmek oldukça kolaydır. Bayanlara örgü işi patik modelleri galerisini inceledikten sonra beğendiğiniz bir patiği kendiniz için de örebilirsiniz. Örgü bilmeyenler veya yeni başlayanlar için örgü patik yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfayı incelemelerini tavsiye ederiz. Kolay patik yapımı için ise bu sayfada çok kolay bir şekilde patik yapılışı detaylı şekilde anlatılıyor.

Galerimizde bulunan modellerden örmek istediklerinizi seçerek hemen örmeye başlayın. Tabii bu sadece patik için söylenemez. Kazaktan atkıya,bereden bebek battaniyesine kadar bir çok seçenek mevcuttur. Sırası gelmişken bizde bu sitede yakın zamanda sizin ördüğünüz kıyafetleri satma fırsatı sunacağız. Böylelikle hem güzel paylaşımlar yapabilirsiniz hem de aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bayan Patik Modelleri ve Yapılışları İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

örgü bayan patik modelleri
örgü bayan patik modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patik örme işi günümüzde daha çok eski nesiller tarafından örülür. Nedendir bilinmez yeni nesil pek uğraşmak istemez. Oysa örülmesi son derece kolaydır. Genelde tığ ile örülen bayan patiklerini örmesi eğlencelidir. Çeşitli eklemeler yaparak süslü bir modele ulaşabilirsiniz.

Bayan örgü patik modelleri ve modası galerimizde gördüğünüz gibi sizde bu modellerden birisini örmeye başlayarak soğuk geçecek kış günlerinde ayağınızı sıcacık tutabilirsiniz yada çocuğunuz için örüp onların ayaklarını soğuklardan koruyabilirsiniz.

Galerimizde bulunan örgü patik modelleri birbirinden güzel değil mi? Örnekleri siz nasıl buldunuz? Genel anlamda renkli olanlara daha sık yer vermeye çalıştık. Renkli örgü patikler daha bir güzel görünüyor. Sizce de öyle değil mi?

Klasik kolay örgü patik modelleri de bir hayli fazlaca yer alıyor. Kolay olanları örgüye yeni başlayanlar ilham alsın diye seçtik. Rengarenk örgü bayan patik örnekleri ile dopdolu bu sayfamızdan ayrılmadan önce her zamanki gibi sizlerden yorumlarınızı bırakmanızı rica edeceğiz. Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olarak, en son eklenen birbirinden güzel örgü modelleri galerileri ile videolu anlatım ile örgü öğreniyorum konulu sayfalarımız ile örgü yapılışlarını anlatan sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun.

Örgü Patik Modelleri Ve Yapılışları İle Yakın Alakalı Diğer Sayfalar

Aslında şunu ifade etmek istiyoruz örgü patik örnekleri bize o kadar da ihtişamlı gelmedi. Modelleri hazırlarken şu dikkatimizi çekti, örgü bayan patik modelleri arasında fazla bir fark yok. Örnekler hemen hemen birbirine yakın gibi duruyor. Zaten örgü patik modellerinden de fazla bir şey beklememek lazım değil mi? Evde giyildiği için görsellik pek fazla aranmaz. Kullanışlılık bakımından ise etkisi tartışılmaz.

Kışın soğuğunda ayaklarımızı sıcacık tutar. Kışın soğuğundan ayaklarımızı korumanın en etkili yolu şüphesiz örgü patikler, evde çocuk, yaşlı her kesimden kullanıcısı olan kıyafetlerin başında gelir. Eskilerde örgü patikler çok modaydı. Özellikler 90 ‘lı yıllarda anneannelerimiz yada babaannelerimizin ördüğü patikleri çocukluğunda giymeyen yok denilecek kadar azdır. Soğuk kış günlerinde ayağımızı sıcacık tutardı.

Günümüzde yetişkinlerden ziyade çocuklarımız için tercih ediliyor denilebilir. Örgü bilen bir bayan yeni doğan çocuğuna yada torununa bir şey öreceği zaman ilk aklına gelen her zaman patik olmuştur. Farklı ve ilginç tasarımlar oluşturmak çok kolaydır.

Örgü Bayan Patik Modelleri Galerisi

Patik Modelleri Galerileri ve Örgü Patik Yapılışı İle İlgili Diğer Sayfalarımız;

  • Diğer Patik ve Çorap Modelleri
  • Örgü Çorap Modelleri
  • Bebek Patiği Nasıl Örülür Anlatımlı
  • Bebek Patik Modelleri
  • Diğer Bayan Örgü Modelleri
  • Patik Nasıl Örülür Videolu Anlatım
  • Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri
  • Kolay Patik Yapılışı Açıklamalı Video Anlatımlı

İlginizi Çekebilir?

En Yeni Örgü Patik Modelleri ve Modası

Örgü işi tokalı patik yapımı hakkında bilgileri aldığımız bir önceki sayfamızda söz verdiğimiz gibi örgü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.