kız çocukları için örgü yelek modelleri ve örnekleri
kız çocukları için örgü yelek modelleri ve örnekleri

Kız Çocuk Örgü Yelek Modelleri

Hepsi de birbirinden güzel, birbirinden sevimli çocuk örgü modelleri galerilerine kız çocuk örgü yelek modelleri isimli sayfamız ile devam ediyoruz. Bu sayfamızda çocuk örgülerinde en çok ilgi gören kıyafetlerden, örgü çocuk yelekleri üzerinde duracağız. Kız çocuklar için el örgüsü yelek modelini beğeninize sunuyoruz.

Benim kızım daha küçük yani bebek sayılır diyorsanız veya kız bebekler için yelek modellerine de bir bakmak isterseniz kız bebek örgü yelek modelleri isimli bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Şimdiki sayfamızda bebek olmaktan çıkmış, büyük sayılabilecek kız çocuk örgü yelekleri üzerinde duracağız. Aşağı yukarı 4-12 yaş aralığında olan kız çocuklarını kast ediyoruz.

Örgü galeri ailesi olarak el örgüsü yelekler ile ilgili galerili sayfalarımızı ve örgü yelek yapılışı hakkında bilgileri aldığımız video anlatımlı sayfaları tek bir bölümde, “Yelekler” kategorisinde toplamıştık. Bayan yeleklerinden, kız ve erkek bebek yeleklerine, çizgili yeleklerden kapşonlu erkek çocuk yelek modellerine kadar bir çok örgü yelek modelleri yelekler bölümünde sizleri bekliyor. Kaçırmayın!

Biz şimdi bu sayfamızın konusu olan kız çocuk örgü yelek modelleri galerisini incelemeye başlayalım.  En güzel Kullanışlı örgü kız çocuk yelek modelleri ile dolu geniş bir galeri sizleri bekliyor. El örgüsü kız çocuk yelekleri ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kız çocuk yelek modelleri galerisini hazırlarken her çeşit örgü yelek modeline yer vermeye çalıştık. Düz örgü ile örülen yani yapılışı en kolay yelek modellerinden tutun da değişik işlemeli, çiçek desenli, renkli motifli, süslemeli yelek modeline varıncaya kadar yani yapılışı zor örgü kız çocuk yelekleri galerimizde bulunan yelek modellerinden göze çarpanlardan sadece bir kaçı diyebiliriz.

Daha fazlası için isterseniz galerimizi incelemeye başlayalım. El işi örgü kız çocuk yeleği bizleri bekliyor. Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Kız Çocuk Örgü Yelek Modelleri Galerisi

Kız çocuklarına özel hazırladığımız bu sayfadaki kız çocuk için örgü işi yelek modelleri galerisini gördünüz. Hepsi de birbirinden güzel, hepsi de birbirinden şık değil mi? Kızlar için olan yelekler şık olmasının yanı sıra örmesi bakımından zor olabilir.

Çünkü malum her kız örgülerinde olduğu gibi kız çocuklar için örgü yelek örnekleri için de süslemeli, motifli, değişik desenli, çiçekli böcekli eklemeler olmazsa olmaz.

Erkekler için sorun yok. Onlara en sade klasik olan modelde örülür. Hiç sıkıntı değil. Fakat biz galerimizde kolay örülen kız çocuk yeleklerine de bol bol yer verdik. Örgüye yeni başlayanlar bu örnekleri seçerek küçük prensesleri için rahatlıkla bir yelek örebilir diye düşünüyoruz.

Genelde ilkbahara girerken yada sonbahar aylarında tercih edilen yelekler çocukların grip gibi mevsimsel hastalıklara yakalanmaması için tercih edilir. Fakat soğuk kış günlerinde sadece yelekten verim beklemek doğru değildir. Kız çocuk örgü yeleği modelleri galerisinde gördüğünüz gibi hemen hemen hepsi baharlık olan yelekler ile soğuktan korunmak diye bir şey mümkün olmayabilir. Bu konuya dikkat etmek gerekir.

Yakası açık yelek giydirince çocuğun boğazları iltihaplanabiliyor. Kolları kısa olduğundan yanlardan soğuk alarak üst solunum yolu enfeksiyonları gibi hastalıklar kendini gösterebiliyor. Sert havalarda kazak yada hırka tercih edilebilir.

Yelekler bayanların çocuklarına giydirmekten zevk aldıkları ve en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında gelir. Kız çocuğunuz varsa kız çocuklarına özel olarak hazırladığımız bu sayfadaki en güzel el örgüsü kız çocuk yelek örnekleri galerisinden beğendiğiniz bir yelek modelini seçip, çocuğunuz için bir yelek örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü işi yelek modelleri ve yapılışı ile birlikte olduğumuz anlatımlı yelek yapılışı sayfalarının tamamını “Yelekler” kategorisinde bulabileceğinizi tekrar bir hatırlatmak isteriz.

Örgü Kız Çocuk Yelekleri Size Göre de Güzel Mi?

Bu sayfadaki galerimiz olan kız çocuk yelek modelleri galerisinin bulunduğu bu sayfadaki galerimizde bulunan modellerden hoşunuza gideni kızınızla birlikte seçip, hemen örmeye başlayabilirsiniz. Ben nasıl örüleceğini bilmiyorum derseniz çocuk yeleği nasıl örülür isimli bu sayfamızda çocuk yeleğinin yapılışının anlatıldığı bu sayfadaki videoyu izleyerek adım adım sizde kızınıza bir yelek örebilirsiniz.

Kız çocuk örgü modelleri bölümüne kız çocukları için  el örgüsü yelek modelleri ile dolu dolu bir galeri ile devam ettiğimiz bu sayfamızdaki örgü çocuk yelekleri hakkında görüşleriniz nelerdir? Hangi yelek modelini beğendiniz? Sizler de galerimizde bulunan bir yelek örneğini örebilir misiniz?

Cevabınız evet ise bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın. Biz de burada ve sosyal medya hesaplarımızda diğer takipçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bir de yapılışı hakkında bilgileri de eklerseniz daha çok mutlu oluruz.

örgü kız çocuk yelekleri
örgü kız çocuk yelekleri

Hepsi de birbirinden güzel, hepsi de birbirinden sevimli değil mi hanımlar? Hem şiş hemde tığ ile örebilirsiniz. Örmesi çok da zor değildir. Birazda el becerinizi konuşturarak üzerinde çeşitli süslemeler ve değişik motifler yaparak çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hangi modelde öreceğini henüz karar vermeyenler için tekrardan kız çocuk örgü yelek resimleri ile dolu galeriye de bir göz atmalarında fayda var. En güzel yelek modelini bulacağınızdan eminiz.

Bizim sitemiz aracılığı ile bir yelek yada herhangi bir kıyafet örerseniz bizimle paylaşabilirsiniz. Bizde bu ürünleri burada diğer takipçilerimizle sitemizde veya sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

Sosyal medya sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Twitter’ da takipçimiz olarak ailemize sizlerde katılabilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Böylece en son eklenen konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ve anlatımlı örgü yapılışları videolarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

El Örgüsü Kız Çocuk Yelek Modelleri İlgili Diğer Sayfalarımız;

İster bebek veya çocuk olsun, ister yetişkin erkek veya bayan, ister genç ister yaşlı, yelek modelleri ve örnekleri örgü kategorisinde en çok rağbet gören ürünlerin başında geliyor. Biz de bunu çok iyi bildiğimizden dolayı daha önceki sayfalarımızda yelek örnekleri ve yapılışları çokça yer vermeye çalıştık.

Diğer yelek modellerine göz atmak isterseniz, bay, bayan, bebek, çocuk demeden her kesime hitap eden örgü işi yelek modellerini bir arada topladığımız ve yelek örmek isteyenler için yelek yapılışları hakkında videolarını da barındıran “Yelekler” kategorisinde el örgüsü yelekler ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Örgü işi yelek modelleri ve anlatımlı yapılışlarını içeren sayfalarımızı kısaca tekrar bir hatırlayalım isterseniz,

Yazlık örgü yelek yapılışı isimli bu sayfamızda el örgüsü yazlık bir yelek yapımı hakkında bilgiler almıştık.

Erkek örgü yelek modelleri galerili sayfamızda ise yetişkin erkekler için tamamı örgü yelek örnekleri ile birlikte olmuştuk. Bu sayfamızda güzel çeşit erkek yelekleri sizleri bekliyor. Kolay yelek yapılışı isimli bu sayfamızda ise örgüye yeni başlayanlar için en kolay şekilde yelek yapılışı hakkında video anlatımlı olarak adım adım adım kolay bir yelek nasıl örülür bunu öğrenmiştik.

Bayan yelekleri galerisinde ise  el örgüsü yelek örnekleri üzerinde durduk. Oldukça geniş kapsamlı bu galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Örgü bebek yelekleri olmazsa olmaz değil mi? Erkek bebekler için çok güzel el örgüsü yelek örnekleri içeren bu galerili sayfamızı da incelemenizde yarar var.

Örgü yelek sevenlerin mutlaka görmesi gereken sayfalarımızdan birisi olan birbirinden güzel erkek bebek örgü yelek modelleri galerisi sizleri bekliyor. Çocuk yeleği örmek isteyenleri ise çocuk yeleği nasıl örülür isimli videolu anlatımlı sayfamıza bekleriz. En güzel kız bebek yelek modelleri ile birlikte olduğumuz bu sayfamızda ise şirin mi şirin, güzel mi güzel her çeşit bebek örgü yelek örnekleri sizlerin beğenisini bekliyor.

İlginizi Çekebilir?

En Güzel Trend Bayan Örgü Yelek Modelleri

Bayanların favori, trend örgü giyim modelleri ve  yüksek yıldızı olan bayan örgü yelek modelleri; Bu …

2 comments

  1. Ya ben alışveriş yapamıyorum

    • Sitemizde çalışmalar yapılmaktadır alım ve satım ile ilgili.Sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.