Hakkımızda

orgugaleri.com 2017 yılının sonlarında temeli atılan, 2018 yılında yayın hayatına başlayan, sadece örgü ile ilgili paylaşımlar yapan bir blogdur. Örgü sevdalısı bireyler için en kaliteli içerikleri üretmeye çalışan bir grup örgü sever tarafından kurulmuştur.

orgugaleri.com sitesinde yayınlanan resimler ve videoların tamamına yakını yabancı kaynaklardan alınmaktadır. Videolar için örgü ile ilgili paylaşımlar yapan youtube kanallarından, galerilerimizde bulunan resimler Etsy, Ravelry, Pinterest gibi paylaşıma açık platformlardan elde edilmektedir.

Galerili bir sayfa oluşturmak için bazen binlerle ifade edebileceğimiz resimleri tek tek inceleyerek, aralarından en güzellerini ve konu ile alakalı olanlarını özenle seçmeye çalışıyoruz. İçimize sinmeyen hiç bir paylaşım yapmıyoruz. Yani kısaca içerik üretmek için içerik üretmiyoruz. Tamamen ziyaretçilerimizi memnun etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bir sayfayı 10-20 veya 40-50 örgü model ile geçiştirmeden, gelişi güzel hazırlanmış sayfalarla değil, olabildiğince bol çeşitten oluşan örgü modellerini ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Her zaman en kaliteli içerikleri üretmeye çalışıyoruz. Bu yüzden galerili bir sayfa hazırlamak 2-3 günümüzü alabiliyor.

Blogumuzda yayınlanan her türlü resim ve videoların hakları sahiplerine aittir. Alıntılar telif hakkı gözetilerek yapılmaktadır. Sehven telif hakkı ihlali için iletişim bölümünden bildirildiği taktirde yayınlanan içerik anında kaldırılacaktır.

orgugaleri.com Google Adsense Reklam Sistemi ile çalışmaktadır. Sitemizde Google Adsense Politika ihlali kesinlikle yapılmamaktadır.

Her türlü soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine ileti gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla

orgugaleri.com Ailesi

 

orgugaleri.com 2020