örgü erkek bebek hırka modelleri ve örnekleri
örgü erkek bebek hırka modelleri ve örnekleri

Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri

Erkek bebek örgü hırka modelleri isimli bir başka galerili sayfamız ile bu sefer küçük prenslere yer vereceğiz. En güzel örgü erkek bebek hırka modelleri galerisi ile erkek bebek örgülerine yer vermeye devam edeceğiz.

Örgü kategorisinde en çok ilgi gören bir başka kıyafet ise hiç şüphesiz el örgüsü kız ve erkek bebek hırka modelleri olmuştur. Örgü galeri ailesi olarak bizimde sitemizde en sık yer verdiğimiz konuların başında örgü bebek hırkaları geliyor.

Bu sayfamızda sizler için birbirinden güzel örgü erkek bebekler için hırka modelleri ile dolu geniş bir galeri hazırladık. Bir önceki sayfamızda küçük prensesler için örgü hırka örnekleri ile birlikte olmuştuk. Kız bebek örgü işi hırka modellerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde erkek bebek hırka modelleri ve yapılışı ile ilgili sayfalara daha önce defalarca yer vermiştik. Kapşonlu bebek ve çocuk hırkası yapılışı, polo yakalı erkek çocuk için örgü hırka yapılışı gibi sayfalar ilk aklımıza gelen örgü bebek hırkası ile ilgili olan sayfalar. El örgüsü bebek hırka modelleri ve yapılışları için “Hırkalar” Kategorisine uğramanız yeterli olacaktır.

Biz şimdiki sayfamızda örgü erkek bebek hırkaları ile birlikte olacağız. Tam 320 adet erkek bebek örgü hırka modelleri isimli bir galeri hazırladık. Birbirinden güzel, birbirinden şirin, tamamı örgü erkek bebek hırka modelleri arasından eminiz beğendiğiniz bir çok hırka modeline rastlayacaksınız.

Bir an önce galerimize geçelim o zaman, el örgü erkek bebek hırka modelleri bizi bekliyor. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri Galerisi

Oldukça geniş kapsamlı bir galeriyi daha inceledik. İlginç bebek hırkasına baka baka bitiremedik. Ne dersiniz? Erkek bebekler için örgü hırka modelleri galerisinde bulunan hırka örnekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Modelleri beğendiniz mi?

Hepsi birbirinden güzel tamamı el örgü erkek bebek hırkalarını bizler çok beğendik. Umarız sizler de beğendiniz! Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

Kış aylarının etkisini fazlasıyla gösterdiği şu günlerde kendimizden çok bebeklerimizi düşünüyoruz. Bebeklerimizi soğuklardan korumak için sıkı sıkı giyindiriyoruz.

Kulakları üşümesin diye bereleri, boyunları üşümesin diye boyunluk veya atkıları, elleri üşümesin diye eldivenleri, ayakları üşümesin diye örgü işi çorap veya patikleri, kıyafet olarak da kazak, yelek, süveter ve hırkaları tercih ediyoruz.

erkek bebek hırka modelleri ve yapılışı

Örgü bilen hanımlar bu saydığımız örgü kıyafetler ile aksesuarları tek tek örebilir. Böylelikle bebeklerini kendi elleri ile ısıtmış oluyorlar.

 

Örgü Erkek Bebek Hırkalarını Beğendiniz Mi?

Dediğimiz gibi bebeklerimizi korumak için bir çok alternatif bulunuyor. Diğer erkek bebek örgü modelleri için buraya tıklayarak saymış olduğumuz diğer kıyafet ve aksesuar modellerine de ulaşabilirsiniz. Aramıza katılanlar arasında örgüye yeni başlayan hanımlar da oldukça fazla görünüyor. Bizler de sitemizde yeni başlayanlara yönelik öğretici bir çok video yayınlıyoruz. Bu videolara “Videolu Anlatımlar” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Atkıdan bereye, yelekten kazağa, parmaksız eldivenden şala kadar bir çok kıyafet ve aksesuarın nasıl örüldüğü videolu anlatım olarak yer vermiştik. Ayrıca örgü tekniklerinin de anlatıldığı bir çok video sizleri bekliyor. Bu sayfa ile alakalı olarak ise “hırka nasıl örülür?” isimli bu sayfamız ile hırkanın nasıl örüldüğü anlatılıyor.

Her zaman söylediğimiz gibi bittikten sonra bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen! Şimdiden kolay gelsin! El örgüsü hırka örnekleri ve yapımı hakkında bilgileri içeren diğer sayfalarımızı da ziyaret etmeyi unutmayın

Bebek örgü modelleri isimli kategorimizde sadece bebek ve çocuklar için olan örgü modellerine yer veriyoruz. Kız bebek/çocuk ve erkek bebek/çocuk olarak daha spesifik kızları ve erkekleri ayırdık. Diğer bebek örgülerine de göz atmak isterseniz birbirinden güzel modelleri bir arada bulabilirsiniz.

İlgi alanım sadece hırka derseniz “Hırkalar” kategorisinde sadece örgü hırka modelleri ve yapılışları yer alıyor. Örgüye yeni başlayanlar hırka yapılışını öğrenmek isterseniz “hırka nasıl örülür?” isimli bu sayfamız tam size göre, örgü hırka yapılışı videolu şekilde anlatılıyor.

Dileyen diğer sayfalarımızı da inceleyebilir. Biz yavaş yavaş bu sayfanın konusu olan erkek bebekler için örgü hırka modelleri isimli galerimize geçelim. Oldukça geniş kapsamlı bir galeri bizleri bekliyor.

Örgü Erkek Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı İle Alakalı Diğer Sayfalar;

Farklı örgü erkek bebek hırka modelleri ve yapılışı hakkında bilgileri aldığımız bir çok sayfa sitemizde yer almaktadır. El örgüsü hırka modelleri galerili sayfaları ve tamamı video ile anlatımlı hırka yapılışı sayfalarının tamamını “Hırkalar” bölümünde bulabileceğinizi hatırlattıktan sonra hırkalarla ilgili diğer sayfalarımızı da tekrardan bir hatırlayalım,

Yetişkin erkekler için hırka modelinin yer aldığı örgü erkek hırka modelleri isimli sayfamızdaki hırkalar da hoşunuza gidecek. Dile kolay, birbirinden güzel çalışmaların olduğu bu sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bayan hırkaları tabii ki olmazsa olmaz. Bayan örgü hırka modelleri isimli bu sayfamızda ise tamamı el işi yapımı birbirinden güzel bayan hırka örnekleri ile dolu galerili sayfamızı da mutlaka görmelisiniz.

Video anlatımlı olarak hırka yapılışı ile birlikte olduğumuz diğer sayfalara gelecek olursak, yazlık bebek hırkası yapılışı için burayı, kapüşonlu bebek hırkası örmek isteyenler burayı, hırka nasıl örülür sorusuna baştan sona el örgüsü hırka yapılışını anlatan videoyu izlemek için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Kız bebek örgü hırka örnekleri ile birlikte olduğumuz bir başka galerili sayfamızda kız bebek hırkaları üzerinde durmuştuk. Oldukça geniş kapsamlı örgü kız bebek hırka modelleri için burayı gezin.

İlginizi Çekebilir?

En Farklı Örgü Yazlık Hırka Modelleri ve Modası

Örgü yazlık hırka modelleri isimli bir galeri hazırladık. Yazlık örgü hırka mı olur demeyin? Örgü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.