60 Dakikada Şipşak Ör Tak Bere Yapımı

Dikine Tığ Örgü Lastik Bere Yapımı 

Örgü Bere Modelleri

Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yavaş yavaş kışlık kıyafetlerde ortaya çıkmaya başladı. Sizde bu kış sezonunda birbirinden renkli ve desen desen örgü bere modelleri ile tarzınızı ortaya çıkartmak istiyorsanız; sizinle paylaştığımız kolay bere yapımlarından yararlanabilirsiniz. Oldukça basit ve pratik bir yapıma sahip bere modellerimiz seçtiğiniz renklere göre hem kadın hem de erkeklere uygun olarak kullanılabilir. Çocuklarınızın ölçülerine göre bu kolay bere modellerinden tatlı örneklerde yapabilirsiniz.

Dikine Tığ Örgü Lastik Bere Yapımı 

 

Dikine Tığ Örgü Lastik Bere Yapımı 

Kadın, erkek ve çocuklar için hızlıca ve kolay bir şekilde yapılabilir. Dikine tığ iğne örgü bere yapımı ilk başlayanlar için bile son derece kolaydır. Tığ ile yapılmasına rağmen, şiş görünümlü son derece güzel olan bu model iki renkle elde edilmektedir. 5 mm tığ ile yapabileceğiniz dikine tığ örgü bere, iki şiş ile yapılmış gibi bir görünüme sahiptir.

Sizler için görselde paylaştığımı model 3 ile 12 yaş aralığı için uygundur. Örnekteki model toplam 51 zincirle başlanıyor. Bere tığ örgü lastik, boyuna olacak şekilde örüldüğü için yapımı sırasında berenin kıvırma payını da düşünmelisiniz. Bereye başlarken ve bitirirken, ipi biraz uzun bırakmanızda fayda var. Bere yapımını bitirmek için bereyi tığla örerek, dikebilirsiniz. Bu sayede berenin kıvrılan yeri temiz görünecek ve dikiş belli olmayacaktır.

 

60 Dakikada Şipşak Ör Tak Bere Yapımı

 

60 Dakikada Şipşak Ör Tak Bere Yapımı

1 saatte yapılan hızlı bere yapımı ile sizde bu kış sezonunda rengarenk ve çeşit çeşit bere modeline sahip olabilirsiniz. Üç renk ile yapabileceğiniz bu tığ işi bere modeli ile sizde kendiniz ve çocuklarınız için pratik bir şekilde bere yapabilirsiniz.

İlk olarak kendi zevkinize göre üç renk belirleyin. Daha sonra 5,5 tığ ile işe başlayın. Bu modeli ortaya çıkartmak için 9 zincir ile enine trabzanlar örerek, berenin lastik bant kısmını ortaya çıkarın. Bu kısmı kendi baş ölçülerinize göre örmelisiniz. Örgü berenizin bant kısmı bittikten sonra yan tarafından dikin. Örgünüz halka haline geldikten sonra modeli kurmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz renklerle sizde kısa sürede şık bir görünüme sahip örgü bere modeline sahip olabilirsiniz.

 

Diğer Örgü Aksesuar Modelleri Galerilerini İncelemeyi Unutmayın

 

Bir sayfada 10-20 model değil, yüzlerce örgü modelini bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunmak için çalışıyoruz. Şimdiye kadar bayan, bebek ve çocuk örgülerine daha çok ağırlık verdik. Bundan sonra erkek örgü modelleri için de çalışmalarımız olacak.Sitemizi takipte kalmayı unutmayın.😉😏

 

Diğer Örgü Aksesuar Modellerini görmek için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir?

Ahududu Atkı Modeli

Ahududu Örgü Atkı Modelleri

Örgü Atkı Modelleri Kış sezonunun yavaş yavaş kapıyı çaldığı bu günlerde hem şık gösterecek hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.